Сільські та селищний голови

 

Назва сільської, селищної рад 

Сільський голова (ПІБ) 

Телефон 

1

Антонівська сільська рада

Баюк Владислава Миколаївна

9-32-31

2

Аполянська сільська рада

Філіпенко Петро Андрійович

9-25-31

3

Бабанська селищна рада

Байда Михайло Анатолійович

9-52-42

4

Берестівецька сільська рада

Яременко Сергій Васильович

9-42-31

5

Вільшанослобідська сільська рада

Оратівський Леонід Васильович

9-26-22

6

Вільшанська сільська рада

Усатюк Алла Іванівна

9-26-17

7

Гереженівська сільська рада

Бень Людмила Валеріївна

9-66-31

8

Городецька сільська рада

Вишнівська Валентина Василівна

9-06-52

9

Городницька сільська рада

Якименко Сергій Іванович

9-33-31

10

Гродзівська сільська рада

Новіцький Петро Іванович

9-24-42

11

Громівська сільська рада

Ковальчук Олександр Васильович

9-47-31

12

Дмитрушківська сільська рада

Нагорний Сергій Дмитрович

9-62-45

13

Доброводівська сільська рада

Горбань Юрій Михайлович

9-46-31

14

Дубівська сільська рада

Яцина Олександр Петрович

9-26-55

15

Затишанська сільська рада

Абрамчук Віталій Іванович

 

16

Іванівська сільська рада

Рудий Григорій Пилипович

9-22-31

17

Колодистенська сільська рада

Брижатий Микола Дмитрович

9-35-31

18

Коржівська сільська рада

Комісар Григорій Вікторович

9-26-38

19

Коржовокутська сільська рада

Бабій Віра Миколаївна

9-26-23

20

Коржовослобідська сільська рада

Джуплій Світлана Василівна

9-67-25

21

Косенівська сільська рада

Дементьєв Олександр Володимирович

9-86-31

22

Кочержинська сільська рада

Дудник Павліна Миколаївна

9-44-42

23

Кочубіївська сільська рада

Долгова Галина Олександрівна

9-83-31

24

Краснопільська сільська рада

Семенюк Петро Андрійович

9-92-31

25

Ладижинська сільська рада

Цоколенко Сергій Васильович

9-72-31

26

Максимівська сільська рада

Кривоніс Тетяна Іванівна

4-01-65

27

Оксанинська сільська рада

Слюсар Валерій Петрович

9-34-31

28

Острівецька сільська рада

Григоренко Наталія Романівна

9-27-46

29

Паланська сільська рада

Кучеренко Петро Федорович

9-94-31

30

Піківецька сільська рада

Тарасенко Василь Іванович

3-43-11

31

Полянецька сільська рада

Коритник Володимир Дмитрович

9-02-00

32

Посухівська сільська рада

Чабан Володимир Станіславович

9-32-48

33

Пугачівська сільська рада

Овчіннік Валентина Михайлівна

9-85-13

34

Рижавська сільська рада

Бондарук Віктор Адамович

9-37-19

35

Рогівська сільська рада

Литвинюк Людмила Дмитрівна

9-27-42

36

Родниківська сільська рада

Яремчук Руслан Анатолійович

4-01-17

37

Ропотуська сільська рада

Затишняк Олександр Володимирович

9-73-31

38

Свинарська сільська рада

Гончарук Микола Васильович

9-52-94

39

Собківська сільська рада

Шевчук Тетяна Борисівна

9-63-31

40

Старобабанівська сільська рада

Мельниченко Валентина Сергіївна

4-04-38

41

Степківська сільська рада

Гончаренко Людмила Олександрівна

9-16-31

42

Сушківська сільська рада

Степнов Павло Дмитрович

9-84-31

43

Танська сільська рада

Кифорук Ігор Дмитрович

9-82-31

44

Текучанська сільська рада

Гром Сергій Григорович

9-67-31

45

Томашівська сільська рада

 Шевчук Анатолій Олександрович

9-64-31

46

Фурманська сільська рада

Ковальчук Галина Василівна

9-73-68

47

Черповодівська сільська рада

Олійник Ігор Миколайович

9-93-31

48

Шаринська сільська рада

Мельник Зінаїда Миколаївна

9-72-36

49

Юрківська сільська рада

Парфенюк Петро Савович

9-45-42

50

Ятранівська сільська рада

Потапенко Сергій Олександрович

9-65-31

 

Секретарі сільських, селищної рад

 

№  П/П

Назва сільської, селищної рад

Прізвище, ім'я, по батькові

Телефон

1

Антонівська сільська рада

Свіщенко Оксана Володимирівна

9-32-31

2

Аполянська сільська рада

Громадська Ірина Сергіївна

9-25-31

3

Бабанська селищна рада

Хомутинник Галина Григорівна

9-52-31

4

Берестівецька сільська рада

Панасюк Галина Григорівна

9-42-31

5

Вільшанослобідська сільська рада

Поліщук Світлана Андріївна

9-26-22

6

Вільшанська сільська рада

Миколайчук Світлана Миколаївна

9-26-17

7

Гереженівська сільська рада

Стрембіцька Світлана Миколаївна

9-66-31

8

Городецька сільська рада

Осадченко Людмила Василівна

9-06-52

9

Городницька сільська рада

Руда Валентина Михайлівна

9-33-31

10

Гродзівська сільська рада

Семчук Інна Володимирівна

9-24-42

11

Громівська сільська рада

Шмалій Світлана Іванівна

9-47-31

12

Дмитрушківська сільська рада

Дзисюк  Алла Василівна

9-62-75

13

Доброводівська сільська рада

Білик Ірина Василівна

9-46-31

14

Дубівська сільська рада

Трубілко Людмила Олександрівна

9-26-31

15

Затишанська сільська рада

 Чернайчук Тетяна Володимирівна

 

16

Іванівська сільська рада

Костюк Ірина Петрівна

9-22-42

17

Колодистенська сільська рада

Чернега Лариса Василівна

9-35-31

18

Коржівська сільська рада

Гончарова Тетяна Віталіївна

9-26-38

19

Коржовокутська сільська рада

Подолянець Алла Сергіївна

9-26-23

20

Коржовослобідська сільська рада

Степанюк Катерина Василівна

9-67-25

21

Косенівська сільська рада

Ужевенко Неля Андріївна

9-86-31

22

Кочержинська сільська рада

Дунай Інна Миколаївна

9-44-42

23

Кочубіївська сільська рада

Бурлака Любов Іванівна

9-83-31

24

Краснопільська сільська рада

Багмут Ольга Сергіївна

9-92-31

25

Ладижинська сільська рада

Гандзюк Наталя Федорівна

9-72-31

26

Максимівська сільська рада

Риженко Галина Володимирівна

4-01-65

27

Оксанинська сільська рада

Костенко Людмила Василівна

4-01-03

28

Острівецька сільська рада

Ковальчук Олена Іванівна

9-27-46

29

Паланська сільська рада

Андрійчук Людмила Василівна

9-94-31

30

Піковецька сільська рада

Батуріна Наталія Олексіївна

3-43-11

31

Полянецька сільська рада

Кримінська Наталія Олексіївна

9-02-00

32

Посухівська сільська рада

Голубенко Наталія Йорданівна

9-32-48

33

Пугачівська сільська рада

        Жовтоног Наталія Дмитрівна

9-85-13

34

Рижавська сільська рада

Ямкова Ганна Володимирівна

9-37-19

35

Рогівська сільська рада

Клименко Валентина Вікторівна

9-27-42

36

Родниківська сільська рада

Майстренко Олена Миколаївна

9-12-42

37

Ропотуська сільська рада

Стричук Алла Іванівна

9-73-31

38

Свинарська сільська рада

Куць Світлана Анатоліївна

9-52-94

39

Старобабанівська сільська рада

Кожухівська Ірина Олександрівна

9-85-25

40

Собківська сільська рада

Абраменко Зінаїда Василівна

9-63-31

41

Степківська сільська рада

Сорока Валентина Арсентіївна

9-16-31

42

Сушківська сільська рада

Токар Лариса Григорівна

9-84-31

43

Танська сільська рада

Шевчук Валентина Миколаївна

9-82-31

44

Текучанська сільська рада

Паламарчук Вікторія Володимирівна

9-67-31

45

Томашівська сільська рада

Дяченко Наталія Дмитрівна

9-64-31

46

Фурманська сільська рада

Семчук Галина Григорівна

9-73-68

47

Черповодівська сільська рада

Ільніцька Валентина Петрівна

9-93-31

48

Шаринська сільська рада

Тюріна Раїса Олексіївна

9-72-36

49

Юрківська сільська рада

Заболотня Олена В’ячеславівна

9-45-42

50

Ятранівська сільська рада

Байда Валентина Валентинівна

9-65-31

 

Положення про районні конкурси "Сільська рада року", "Секретар сільської ради року"