23
 серпня 2017

У селі Кочержинці відкрили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні

23 серпня в Уманському районі сталася дійсно визначна подія у селі Кочержинці було відкрито пам’ятний знак героям Небесної Сотні, що є другим в Уманському районі. В цей день вшанувати пам'ять усіх героїв, які віддали своє життя за волю та незалежність Батьківщини до села Кочержинці завітали: заступник голови районної ради Петро Бабкін, депутати районної ради, учасники АТО, активісти Майдану, громадські та волонтерські організації.

Детальніше
24
 серпня 2017

Вітання голови районної ради Оксани Супрунець із Днем незалежності України

Шановні жителі Уманщини!

Усім депутатським корпусом Уманської районної ради щиро вітаємо вас з головним національним святом української держави - Днем незалежності України. Тернистим був шлях до 24 серпня 1991 року. Окроплений він кров’ю мільйонів українців. 

 

Детальніше
23
 серпня 2017

Вітання голови районної ради з Днем Державного Прапора України

Шановні жителі Уманського краю!

Щиросердечно вітаю вас із Днем Державного Прапора України. Кожний народ, виборюючи незалежність та розбудовуючи державу, обирає символи своєї єдності, сили, свободи та честі. 


Детальніше
21
 серпня 2017

Відбулась нарада щодо надання земельних ділянок учасникам АТО

Сьогодні голова районної ради Оксана Супрунець, спільно з керівником апарату райдержадміністрації Наталією Сиротюк провели робочу нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району. 

Детальніше
18
 серпня 2017

Освітні заклади району готові до нового навчального року

18 серпня освітяни Уманщини зібралися на колегії, аби підвести підсумки підготовки освітніх закладів району до нового навчального року. У її роботі взяли участь голова районної ради Оксана Супрунець, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сиротюк, освітяни району, проводив колегію начальник відділу освіти, молоді та спорту Борис Бондар.

Детальніше
17
 серпня 2017

Завершуються ремонтні роботи по заміні покрівлі Бабанської школи

Сьогодні голова районної ради здійснила робочий візит у селище Бабанка. Де зустрілася з сільським головою Михайлом Байдою. В ході візиту очільник представницької влади оглянула об’єкти соціальної сфери села та поспілкувалася із керівниками цих закладів.

Детальніше
17
 серпня 2017

Обговорено питання ремонту фельдшерського пункту в селі Коржовий Кут

Капітальний ремонт сільського фельдшерського пункту сьогодні тривожить мешканців Коржового Кута. Саме цьому питанню була присвячена зустріч голови районної ради Оксани Супрунець з сільським головою Вірою Бабій участь у якій взяв депутат районної ради Василь Коцюбенко, головний лікар КЗ «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Уманської районної ради» Олександр Новаківський та  представники підприємств-орендарів.

Детальніше
16
 серпня 2017

Делегація учасників АТО побувала в Черкасах

Питання надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції перебуває на особистому контролі влади району. Так 16 серпня, районна делегація, яку очолила голова районної ради Оксана Супрунець за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та представниками Уманської міськрайонної ГО «Спілка учасників АТО» побували у місті Черкаси.

Детальніше
16
 серпня 2017

Черкащан запрошують на Фестиваль льону

3-й Фестиваль Льону  – кіннотрюковий перфоманс, авіашоу та ярмарок “Органічна їжа” цього року проходитиме у селі Стремигород Коростенського району Житомирської області та стане потужним джерелом натхнення і гарного настрою для гостей, а також – стартовим майданчиком для нових творчих ідей у галузі льонарства та органічного виробництва.

Детальніше
16
 серпня 2017

Загальні збори громадян села Гродзеве

Питання побудови сільського водогону було обговорено на загальних зборах громадян у селі Гродзеве, які вібулися 16 серпня. Участь у загальних зборах взяв заступник голови районної ради Петро Бабкін, депутат районної ради Петро Шаповал, представники компаній Агрофірми "Байс-Агро" та ТОВ «Агровіт», громада села. Проводив збори сільський голова Петро Новіцький.

Детальніше
14
 серпня 2017

Звернення громадян перебувають на особистому контролі голови районної ради

Сьогодні голова районної ради Оксана Супрунець реагуючи на звернення громадян здійснила виїзд у село Ропотуха. Де відбулася зустріч очільника району із сільським головою Олександром Затишняком та заявником Людмилою Шуляк. В ході зустрічі обговорювалося питання щодо виділення земельної ділянки для учасника антитерористичної операції. 

Детальніше
14
 серпня 2017

Зустріч з аграріями Уманщини

14 серпня відбулася зустріч аграріїв Уманського району. В рамках засідання обговорено низку питань, серед яких розрахунки з пайовиками за орендну земельних паїв за 2017 рік. Також особливої уваги заслуговує питання щодо надання матеріальної допомоги ГО «Координаційний центр захисників Уманщини»   та допомога учаснику АТО щодо вирішення проблеми по придбанню житла. 

Детальніше
14
 серпня 2017

На Уманщині перевірили стан системи цивільного захисту

11 серпня 2017 року в Уманському районі працювала комісія з питань комплексної перевірки стану реалізації держполітики у сфері цивільного захисту населення області, яка перевіряла  структурні підрозділи системи цивільного захисту та Управління ДСНС у Черкаській області.

Детальніше
14
 серпня 2017

Постійна комісія районної ради розглянула питання бюджету та фінансів

14 серпня 2017 року проведено засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та комунальної власності. На порядку денному розглянуто питання про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік».

Детальніше
14
 серпня 2017

Кочубіївка знову підтвердила статус найспортивнішого села

Уже який рік поспіль в середині серпня на стадіоні села Городецьке зустрічаються кращі сільські спортивні команди з усієї Уманщини, аби визначити хто ж із них є найкращими. Цей рік не став винятком, тож 12 серпня 2017 року на стадіоні в Городецькому відбулися традиційні районні змагання «Найспортивніше село Уманщини - 2017», у яких взяли участь команди 4 сільських рад. Кожну з яких очолював сільський голова та капітан команди. 

Детальніше