Графік особистого прийому громадян 

 в Уманській районній раді

Прізвище, ім’я по батькові
Посада
Дні, години прийому
Cупрунець Оксана
Анатоліївна
Голова районної
ради
 
Другий та четвертий понеділок
9.00-13.00

 

Бабкін Петро Андрійович

Заступник голови районної ради

Перший та третій понеділок

9.00-13.00

 
Короп Наталія
Вікторівна
 
Керуюча справами районної ради
 
Перший та третій вівторок
9.00-13.00

 

Прийом громадян проводиться за адресою:

м. Умань, площа Соборності,1 (І поверх Будинку Рад)

 

Графік особистого прийому громадян депутатами

Уманської районної ради VII cкликання

п/п

Сільські
(селищна) ради

ПІБ

депутата районної ради

Дні прийому

Години прийому

1

Антонівська

Десятник  В.М.

2 та 4 субота

14:00-17:00

2

Аполянка

Мальченко В. П.

1 та 4 субота

9:00 – 11:00

3

Бабанська

Павлик О.М.

щоденно

10:00-12:00

4

Берестівецька

Чекаленко В.І.

2 та 4 вівторок

10:00-12:00

5

Вільшанослобідська

Кисіль А.І.

2 та 4 четвер

14:00-17:00

6

Вільшанська

Непотенко Д.В.

2 та 4 четвер

10:00-12:00

7

Гереженівська

Малий  О.В.

1 та 3 п’ятниця

14:00-16:00

8

Городецька

Осадчий В.О.

2 та 4 понеділок

14:00-17:00

9

Городницька

Шилюк В.П.

Рудий В.В.

1 та 4 субота

1 та 3 понеділок

10:00-12:00

14:00-16:00

10

Гродзевська

Скус Я.В.

1 та 3 п’ятниця

10:00-12:00

11

Громівська

Степанюк Ю.А.

1 та 3 середа

9:00-11:00

12

Дмитрушківська

Лівшун М.П.

1та 3 п’ятниця

10:00-12:00

13

Доброводівська

Любченко І.І.

1 та 3 вівторок

10:0012:00

14

Дубівська

Матерянський А.М.

2 та 4 четвер

10:00-12:00

15

Затишанська

Бабкін П.А.

2 та 4 понеділок

14:00-16:00

16

Іванівська

Супрунець О.А.

1 та 3 четвер

10:00-12:00

17

Колодистенська

Музика В.М.

2 та 4 понеділок

14:00-16:00

18

Коржівська

Горова В.М.

2 та 4 середа

14:00-16:00

19

Коржовокутська

Коцюбенко В.В.

2 та 4 четвер

10:00-12:00

20

Коржовослобідська

Кобець Л.І.

1 та 4 понеділок

9:00-11:00

21

Косенівська

Кузьменко Л.І.

2 та 4 середа

14:00-16:00

22

Кочержинська

Кочубей М.Д.

2 та 4 четвер

14:00-16:00

23

Кочубіївська

Кисіль О.М.

2 та 4 четвер

14:00-16:00

24

Краснопільська

Карачун П.В.

1 та 3 субота

9:00-12:00

25

Ладижинська 

Шаповал П.В.

2 та 4 вівторок

10:00-12:00

26

Максимівська

Кучеренко В.П.

1 та 3 четвер

10:00-12:00

27

Оксанинська

Бондар Б.Б.

2 та 4 середа

15:00-17:00

28

Острівецька

Пахолюк Б.Г.

1 та 3 середа

10:00-12:00

29

Паланська

Гордій М.В.

1 та 4 вівторок

10:00-12:00

30

Піківецька

Притула Ю.М.

1 та 4 вівторок

10:00-12:00

31

Полянецька

Бабкін П.А.

2 та 4 понеділок

10:00-12:00

32

Посухівська

Сальнікова Л.А.

1 та 3 субота

10:00-12:00

33

Пугачівська

Поліщук О.В.

1та 4 вівторок

10:00-12:00

34

Рижавська

Костенко Ю.В.

2 та 4 понеділок

14:00-16:00

35

Рогівська 

Супрунець О.А.

Біляєв В.В.

1 та 3 четвер

2 та 4 вівторок

10:00-12:00

10:00-12:00

36

Родниківська

Войченко С.М.

1 та 4 п’ятниця

9:00-11:00

37

Ропотуська

Гринь Ю.І.

1 та 4 середа

10:00-12:00

38

Свинарська 

Береговий П.М.

1 та 3 субота

14:00-16:00

39

Собківська

Богуславський М.С.

2 та 4 середа

15:00-16:00

40

Старобабанівська

Панченко А.І.

1 та 3 понеділок

15:00-17:00

41

Степківка

Кравчук П. А.

1 та 3 понеділок

9: 00- 11:00

42

Сушківська

Даценко Л.П.

2 вівторок,
4 четвер

14:00-16:00

43

Танська

Ковтун О.І.

1 та 4 субота

9:00-11:00

44

Текучанська

Козій В.А.

1 та 3 понеділок

14:00-16:00

45

Томашівська

Пастушенко О.В.

1 та 4 субота

10:00-12:00

46

Фурманська

Башинський С.П.

2 та 4 субота

10:00-12:00

47

Черповодівська

Кольба В.О.

1 та 3 понеділок

11:00-13:00

48

Шаринська 

Кравчук М.С.

1 та 3 субота

10:00-12:00

49

Юрківська

Мордач О.А.

1 та 4 четвер

10:00-12:00

50

Ятранівська

Тимощенко В.Г.

1 та 3 субота

9:00-11:00